1. Badania suplementów diety, do których masz dostęp na stronie www.badamysuplementy.pl, zostały przeprowadzone przez niezależne i akredytowane laboratoria. Badane próbki to suplementy diety, które zostały kupione w aptece, sklepie bądź Internecie, czyli dokładnie w taki sposób jak robisz to Ty. Nie badamy próbek dostarczonych przez producentów, bo w naszej opinii takie badania nie były obiektywne.
  2. Wszystkie treści publikowane na stronie internetowej www.badamysuplementy.pl oraz związanych z nią serwisach społecznościowych zostały zredagowane z najwyższą starannością oraz opierają się badaniach własnych bądź publikacjach naukowych, których źródło znajdziesz pod każdym z artykułów. Niemniej jednak wszystkie publikowane treści mają charakter informacyjny. Pamiętaj, że publikowane informacje nigdy nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej oraz pozostałych specjalistycznych porad medycznych udzielanych przez osoby mające do tego odpowiednie kompetencje.
  3. Wszystkie treści zamieszczone są chronione prawem autorskim, zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez pisemnej zgody.
  4. Autorem projektu jest Maciej Szymański – szczegółowe informacje o mnie znajdziesz w biografii na facebook.com/badamysuplementy
  5. Statut Fundacji Badamy Suplementy jest dostępny pod linkiem: Statut Fundacji Badamy Suplementy

Regulamin | Polityka Cookies
Badamy Suplementy copyrights © 2023